Telefon ile Kapı Açma

HARİCİ GÜÇ ÜNİTESİ VE IP 65 PANO DAHİLDİR.

1 adet turkcell hat müşteri tarafından sağlanacaktır.( Takılan SİM kartın data hattı ya da internete açık olmasına gerek yoktur mesaj hakkı olan en düşük paket yeterlidir.cep telefonlarında kullanılan normal SİM kartlar uyumludur.Faturalı ya da kontörlü hat farketmez.ÖDEME TAKİP İÇİN FATURALI ÖNERİRİZ.)

Bu gsm modül, elektronik kontrollü bir kapıyı, uzaktan kumandaya ek opsiyonel olarak günlük kullandığımız cep telefonu ile açmak üzere tasarlanmıştır. Genel Özellikleri; Boyutlar 8,5 cm x 6cm x 2cm FİYAT TEKLİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

imei BTK KAYITLIDIR. –kuru kontak iletim yapar – 509 Adet kulanıcı tanımlanabilmektedir – Tüm işlemler SMS VEYA BLUETOOTH İLE yapılmaktadır – Admin telefonu kaydederek yetkisiz kişilerin cihaza uzaktan erişimini engeller. – Admin tarafından SMS ile yeni kullanıcı numarası kayıt edebilme ya da eski numarayı silme. –(AİDAT ÖDEMEYEN DEAKTİF EDİLEBİLİR.ÖDEME YAPINCA TEKRAR AKTİF EDİLEBİLİR) Bluetooth/ANDROİD/ESKİ TEL/SABİT TEL/ARAMA YAPAN FARKETMEZ .CİHAZA takılı numarayı sesli arama yoluyla çıkış aktivasyonu.(çağrıyı açmaz meşgule atar.Arayan numara hafızada ise aç komutu iletir.)

•Android uygulaması appstorde da vardır.(Bluetooth) veya SMS ile yapılandırma.

•Kullanıcılar için zaman kısıtlaması yapılabilir(ÖR:X KİŞİ 17:00 den sonra girişi istenmiyorsa sınır verilir)

•SMS ile yapılandırma: Kullanıcıları ekleme ve silme, yönetici veya kullanıcı şifresini değiştirme,rölenin itme süresini değiştirme (maksimum 99 saniye), kullanıcı denetimini zaman sınırına göre etkinleştirme ve devre dışı bırakma, cihazın saatini GSM şebekesinin tarih ve saatiyle senkronize etme.

   •Android VE Ios iphone uygulaması ile yapılandırma (Bluetooth): dört cihaza kadar yapılandırma, çıktıyı etkinleştirme, kullanıcıları görüntüleme, ekleme, silme ve değiştirme, yönetici ve kullanıcı şifrelerini değiştirme ve görüntüleme, rölenin itme süresini görüntüleme ve değiştirme (Max 99 sn), Bluetooth cihazının adını değiştirme, cihazın saatini cep telefonunun saatiyle senkronize etme, zaman sınırlamasını kontrol etme ve devre dışı bırakma, GSM sinyal kalitesini kontrol etme ve önceden hazırlanmış bir kullanıcı listesi yüklemenize izin verir.

    GARANTİ BELGESİ ÜRÜN BERABERİNDE VERİLECEKTİR .

Call Now Buttonçağrı hattımız
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube