İstanbul Otomatik Kapı Tamir Servis

Uzman personelimizle mobil, İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası Otomatik bahçe kapıları tamir ,bakımlarını yapmaktayız.Uzman personelimiz bahçe kapısı motor arızalarını en kısa sürede giderecektir.

Nice,Bft,Genius,Somfy,Force,Faac,Life,Daspi,Came,Whiterose,Cuppon, diğer seçkin yanakayar kapı motoru,dairesel kapı motoru,kollu bariyer sistemleri arızaları için tamir servisi hizmetimiz vardır.

Otomatik Kapı Tamir Servisi Hizmetimiz otomatik kapı motoru satışı ve montajının sonrasında gerçek garanti hizmeti ile başlar.Kapı otomasyon sisteminizde meydana gelen olası arıza durumlarında en kısa sürede orjinal parçalarla profesyonel hizmet vermekteyiz.Otomatik bahçe kapılarınıza servis ve tamir hizmetini yalnızca yetkili ellere yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Otomatik kapınızda oluşan arızanın kolay anlaşılır bir dille izahı size daha iyi hizmet verebilmek için önemlidir.

Öncesinde otomatik kapı sisteminizin tarifi, makine modeli, numarası,foto v.b. whatsapp (0505 411 21 50) konum beraberinde gönderimi.

Yazılı rapor isteyip istemediğinizin belirtilmesi. Arızanın çabuk ve hızlı giderilmesi için sizin lehinizedir.

Arıza tespit ve küçük tamirat ücreti 180 tl dir.Malzeme ve kdv hariç istanbul içi arıza tespiti küçük tamir ücretidir.Arıza tespit edildikten sonra gerekli durumda tamir için gerekli + malzeme ve varsa tamir fark ücreti söylenir.Arıza giderilmesi fiyat anlaşmazlığı v.b. nedenle talep edilmese de ücret kabulü servis yazdırıldığından personel mesai ve araç yol masrafları oluşacağından ayrıca arıza ile ilgili bilgi verildiğinden tahsil edilir.

Call Now Buttonçağrı hattımız
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube