Hakkımızda

HAKKIMIZDA

misyonumuz

Misyonumuz

Teknolojiyi ve otomatik kapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden  firmamız otomatik kapı imalatı ve bahçe kapı otomasyon sistemlerindeki 10 seneyi aşkın deneyimiyle ülke bazında güvenli giriş çıkışlar sağlayarak sizlere İstanbul içinde tüm semtlerde mobil hizmet vermektedir. Uluslararası ce sertifikalı fiyat seçeneklerine göre hem kaliteli Uzak doğu menşei hem dünya lideri Nice,Bft,Genius,Somfy ve diğer Avrupa Menşei Bahçe Kapısı Motorları ve orjinal yedek parçaları, alanlarında uzman personellerimiz tarafından satış sonrası montajlanarak, adresinizde üretim ve fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl gerçek garanti verilerek sizler için uzun ömürlü ve stabil bir kullanım amaçlanmaktadır.

https://www.redlineistanbul.com/wp-content/uploads/2019/04/kapı-imalat-2.jpg

Vizyonumuz

Amacımız ihtiyaçlarınıza uygun doğru otomatik kapı çözümlerini cazip fiyatlarla sunarak, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini sizlere yaşatmaktadır.

Kalite

Uluslararası standartlara ve Ip güvenlik protokollerine uygun ürünlerimiz mevcut kalitesi korunmakla birlikte teknolojik değişiklikler profosyonel ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Ürünler üretim ve fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. 10 yıl parça bulundurma garantisi vardır.

Hizmetlerimiz

Türkiye’nin Her Yerine Demonte Ürün  Vermekteyiz.
Bütün işlemleriniz İstanbul Merkez üzerinden yapılmaktadır.

İstanbul içi hizmetimiz montajlıdır.

para destesi tl ile ilgili görsel sonucu

Fiyat    

Cazip ve uygun  kapı motoru kampanyalı fiyatları ile müşterilerine avantajlar sağlamak…

Call Now Buttonçağrı hattımız
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube