UZAKTAN KUMANDALI GARAJ KAPISI VE KEPENK SİSTEMLERİ;

22


Uzaktan kumandalı garaj sistemi,  gayrimenkul gerçek değerini yükseltirken. Gün içinde hayatınız daha kolay hale gelir. Aracınızdan inmeden veya kapalı mekandan çıkmadan kumandaya bastığınızda kapınız açılır. Kapınızı açmak-kapatmak için kuvvet harcayarak zorlanmaz ya da yağmur altında ıslanmazsınız. Giriş çıkışlar kontrolünüz altında olacağından daha güvenli hale gelir. Araçlarınız oto hırsızları, olumsuz hava şartları, park yerinde meydana gelebilecek hasarlara karşı da korunmuş olur. Mimariye ve zevkinize uygun bir çok renkte imalat mümkündür.Uzaktan kumandalı bir sistem olmasının avantajları ve elektrik kesintilerine karşı güç kaynağı(ups) ise konforunuzu arttırır.

 

DİKKAT //////////////////////// olcu alma kilavuzu

FİYAT HESAPLANIRKEN TOPLAM YÜKSEKLİK VE GENİŞLİK BAZ ALINIR. YAKLAŞIK FİYAT İÇİN BU İKİ ÖLÇÜ,RENK VE BULUNDUĞUNUZ İL -İLÇEYİ BİLDİRİNİZ.

KAMPANYA: İST. İÇİ MONTAJLI 2,5MTX2,5MT 3000 TL+KDV

YANAKAYAR SÜRGÜLÜ BAHÇE KAPISI ve NİZAMİYE KAPILARI;

26

300 kg ağırlığından 3500 kg ağırlığına ve daha ağır kapılar için özel çözümlerimiz vardır.
 Sistemin ayrıntıları:Metal uzaktan kumandası haricinde buton bağlanabilme özelliği.Kramiyer dişli ile sessiz hareket.Tork –sıkışma ayarları.Otomatik kapanma özelliği .Emniyet fotoseli ile arada kalan canlı veya cansız varlıkları algılayıp durup hareketi açma istikametine çalıştırma.Elektrik kesilmelerinde manuel ve akü ile bir müddet daha çalışabilen model alternatifleri.  Çalışırken flaşör halinde yanıp sönen ikaz lambası. Aynı gün kurulum ve 2 yıl gerçek garanti.Bol ve hesaplı yedek parça hizmeti.
30

Dikkat!
Otomasyonu baştan düzgün hesaplanmamış bir sistem size hem para hem zaman kaybettirir.Bir yanakayar kapı sistemi 8 mt yi geçtiğinde kapının iki kanat olması daha uygundur.Çünkü açılma esnasında bekleme süresi uzun olacaktır.Kapı ile babaların açıklığı en az 8 cm bırakılmalıdır.Kapının hareket edeceği zemin son derece önemlidir.Mil yatağı en sağlıklı yöntemdir.Kapı manuel hareketi rahat yapmalıdır.Sıkışmalar varsa giderilmelidir.Alt tekerler 80 lik yada 100 lük iki yanı kapalı sac demir rulmanlı teker olmalıdır.Kapının imalatında ana kasanın esneyerek titreşim-balans-sallanma yapmasını engellemek için kalın 3 mm profil kullanılmalıdır.Kullanım yoğunlu ve kapının ağırlığı göz önüne alınarak doğru sistem adapte edilmelidir..

60

61

UZAKTAN KUMANDALI DAİRESEL KAPILAR;

27

Mekanın sürgülü sisteme izin vermediği yerlerde dairesel kapı çözümü adapte edilebilir. Bu kapıların kanatları genellikle çok ağır olmayan malzemeden imal edilir (tahta,pvc,hafif ferforje) bu kapılara mafsal ya da hidrolik kol kullanılırken, daha ağır kanatlarda  yer altına gömülü sonsuz dişli motorlu estetik çözümler gerekebilir..

28

Sistem Ayrıntıları; Tek kanatta 100kg-400 kg  arası taşıma kapasiteli elektromekanik veya pistonlu tip mekanizmalar. 90 derece standart olmak üzere 180 dereceye kadar açılabilme özelliği. Tork –sıkışma ayarları.Otomatik kapanma özelliği .Emniyet fotoseli ile arada kalan canlı veya cansız varlıkları algılayıp durup hareketi açma istikametine çalıştırma.Elektrik kesilmelerinde manuel ve akü ile bir müddet daha çalışabilen model alternatifleri.  Çalışırken flaşör halinde yanıp sönen ikaz lambası. Aynı gün kurulum ve 2 yıl gerçek garanti.Bol ve hesaplı yedek parça hizmeti.

29

Satış sonrası destek için telefonlarımız haricinde mesai saatleri dışında mesaj ya da keşif formu aracılığı ile problemi belirterek bize servis isteğinizi iletebilirsiniz..Mümkün olan en kısa sürede size ulaşacağız..

KAMPANYA : İSTANBUL İÇİ MONTAJLI:1750 TL+KDV

KOLLU BARİYER-OTOPARK SİSTEMLERİ;

99

Çok hızlı inip kalkan mafsallı kol sayaseinde oto giriş çıkışlarının aşırı yoğun

olduğu yerlerde avantajlıdır.

•1 ile 6 metre'ye kadar kol boyu seçenekleri mevcuttur.
•Tek Mafsalli veya Çift mafsalli kol seçenekleri uygulanabilir
•Isikli uyari sistemi (ikaz lambasi) vardir.
•Güvenlik için emniyet fotoseli vardir.
•Her türlü geçis kontrol sistemi ile uyumludur. (Uzaktan kumanda , buton , Anahtarli salter,Kartli geçis, parmak izi tanima sistemleri vs.)
•Elektrik kesilmeleri için 300 defa açilip kapatabilen akü özelligi ( 
opsiyonel) ve manuel (el ile) kullanilabilme özelligi (DC motorlu sistemlerde)
•Emniyet fotoselleri ile canlı - cansız cisimleri algılar çarpmaz.
TÜM ÜRÜNLERİMİZ  ÜRETİM HATALARINA KARŞI 2 (İKİ) YIL GARANTİLİDİR.

KAMPANYA : İSTANBUL İÇİ MONTAJLI 4MT :2250 TL+KDV